To już III edycja biegu Sokołowska RUNda! Przecież tak niedawno zaczynaliśmy a już obchodzimy mały jubileusz 🙂 Czas leci ale pasja pozostaje ta sama –  Pasja do biegania! I do chodzenia, bo w tym roku debiutujemy w organizacji zawodów Nordic Walking. Cieszy nas, że jest nas coraz więcej i nasza atmosfera pikniku nad jeziorem zachęca całe rodziny do przyjazdu, z zadowoleniem i uśmiechem obserwujemy maluchy pokonujące swoje pierwsze metry w samodzielnym wyścigu a także czerpiemy od nich ogromną inspirację – dawać z siebie 100 % w każdej sekundzie. Oddajemy szacunek najstarszym uczestnikom biegu – podziwiamy za nieustanną walkę o dobrą formę i wspaniałe samopoczucie – będziemy się od Was uczyć, jesteście dla nas biegowym autorytetem. Każdy z nas jest inny, ale we wszystkich nas ruch wyzwala uśmiech , bo uśmiech jest najważniejszy, niezależnie od tego czy biegniesz po rekord czy dla przyjemności.

Jesteśmy EKO –  zdecydowaliśmy się ograniczyć zużycie opakowań plastikowych, chcemy być odpowiedzialnym organizatorem  i dołożyć nasza cegiełkę w edukacji ekologicznej i promowaniu rozwiązań ekologicznych.

Rozbudowujemy dla Was miasteczko biegowe, chcemy abyście miło spędzili to niedzielne popołudnie, nie zabraknie więc atrakcji dla dzieci, różnorodnych stoisk gastronomicznych naszych partnerów i stref relaksu.

NATURALNIE DO METY – to hasło tegorocznych zmagań marszowo – biegowych podczas III Sokołowskiej RUNdy!

Do zobaczenia na starcie!